PARTNERZY

Firmy partnerskie Stowarzyszenia Świdnicka Grupa Biegowa:

ZUPBADURA

Przedsiębiorstwo ZUPBADURA już od wielu lat prężnie funkcjonuje na świdnickim rynku. Firma zajmuje się produkcją zaawansowanych pod względem technicznym maszyn, które wykorzystywane są w branży naftowej, energetycznej oraz stoczniowej. Oficjalna strona internetowa: http://www.zupbadura.eu.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „BHMed” w Świdnicy

Kolejną świdnicką firmą z tradycjami, która zdecydowała się wesprzeć Stowarzyszenie Świdnicka Grupa Biegowa jest Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „BHMed”. Funkcjonuje on od 1997 roku świadcząc kompleksowe usługi medyczne. Oficjalna strona internetowa: http://bhmed.com.pl/.

Sklepy Monopolowe „Orbita”

Sklepy Monopolowe „Orbita” znajdują się w Świdnicy (ul. Długa 40, ul. Grodzka 14) oraz Witoszowie Dolnym. Sieć oferuje szeroki asortyment alkoholi, a także możliwość składania zamówień specjalnych. Oficjalny Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/Sklepy-Monopolowe-Orbita-603838739639008/.

Chillout Świdnica

Chillout Świdnica to lokal gastronomiczny zlokalizowany na ul. Śląskiej 35B. Każdy mający ochotę spróbować przepysznej pizzy powinien odwiedzić siedzibę restauracji znajdującej się na świdnickim lodowisku. Oczywiście Chillout Świdnica to również inne specjały obejmujące jedzenie oraz napoje. Bogata karta menu to wizytówka lokalu. Oficjalny Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/Chillout.Swidnica/.

JAKO Polska

JAKO Polska jest jedną z czołowych firm funkcjonujących w branży ubioru oraz sprzętu sportowego. Produkty JAKO Polska są skierowane zarówno do osób uprawiających sporty zespołowe, jak również indywidualne. Cechują się one nowoczesnym designem oraz wysoką jakością wykonania. Oficjalna strona internetowa: https://jakosport.pl/Oficjalny Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/JAKO.Polska/.