Firmy partnerskie Stowarzyszenia Świdnicka Grupa Biegowa:

ZUPBADURA

Przedsiębiorstwo ZUPBADURA już od wielu lat prężnie funkcjonuje na świdnickim rynku. Firma zajmuje się produkcją zaawansowanych pod względem technicznym maszyn, które wykorzystywane są w branży naftowej, energetycznej oraz stoczniowej. Oficjalna strona internetowa: http://www.zupbadura.eu.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „BHMed” w Świdnicy

Kolejną świdnicką firmą z tradycjami, która zdecydowała się wesprzeć Stowarzyszenie Świdnicka Grupa Biegowa jest Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej „BHMed”. Funkcjonuje on od 1997 roku świadcząc kompleksowe usługi medyczne. Oficjalna strona internetowa: http://bhmed.com.pl/.

WOMBAT Nieruchomości

https://i1.wp.com/www.wombatnieruchomosci.pl/grafika/logo-header.png?resize=353%2C186&ssl=1

WOMBAT NIERUCHOMOŚCI jest nowoczesnym i wszechstronnym biurem nieruchomości. Oferuje szeroki zakres usług związanych z doradztwem i pośrednictwem na rynku nieruchomości.  Zespół cechuje profesjonalizm i pasja, która motywuje do skutecznego działania. Pomaga na etapie procesu wyszukiwania ofert, negocjowania warunków oraz podpisania umowy. Więcej informacji można uzyskać na stronie biura: https://www.wombatnieruchomosci.pl/

 

JAKO Polska

JAKO Polska jest jedną z czołowych firm funkcjonujących w branży ubioru oraz sprzętu sportowego. Produkty JAKO Polska są skierowane zarówno do osób uprawiających sporty zespołowe, jak również indywidualne. Cechują się one nowoczesnym designem oraz wysoką jakością wykonania. Oficjalna strona internetowa: https://jakosport.pl/. Oficjalny fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/JAKO.Polska/.

Chillout Świdnica

Chillout Świdnica to lokal gastronomiczny zlokalizowany na ul. Śląskiej 35B. Każdy mający ochotę spróbować przepysznej pizzy powinien odwiedzić siedzibę restauracji znajdującej się na świdnickim lodowisku. Oczywiście Chillout Świdnica to również inne specjały obejmujące jedzenie oraz napoje. Bogata karta menu to wizytówka lokalu. Oficjalny Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/Chillout.Swidnica/.

SZKOŁA SPAWANIA WIKTOR BRYDAK

Szkoła spawania Wiktor Brydak to między innymi kursy organizowane dla spawaczy z możliwością dofinansowania kursu do 100%. Oficjalny Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/Szko%C5%82a-spawania-Wiktor-Brydak.

TRENUJ Z ROZUMEM

Trenuj z Rozumem to więcej niż tylko miejsce, to ludzie którzy je tworzą: fizjoterapeuci, trenerzy, których łączy nas pasja do sportu i zdrowia. Oferują treningi w klubie, treningi online, treningi personalne oraz masaże. Oficjalna strona: https://trenujzrozumem.pl/. Oficjalny Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/trenujzrozumem.

AKTYWNA ŚWIDNICA

Aktywna Świdnica to portal dla wszystkich aktywnych mieszkańców naszego miasta. Wywiady, zapowiedzi imprez oraz reportaże z wydarzeń sportowych. Oficjalna strona: https://aktywnaswidnica.pl/. Oficjalny Fanpage na Facebooku: https://www.facebook.com/aktywnaswidnica/.